?>

VI Ogólnopolski Zlot Zimowy RLKP 2013

VI Ogólnopolski Zlot Zimowy RLKP 2013

25-27 stycznia 2013 – Karpacz

Nasze spotkanie zaczęło się pod ośrodkiem około 13:30, gdzie czekała na nas już dość pokaźna grupa osób chętna do rozpoczęcia zabawy.
Zabawa zaczęła się zaraz po zameldowaniu, a raczej co po niektóre kobietki zaczęły już od razu.
Po obiadokolacji około godziny 20 doszło do oficjalnego otwarcia Zlotu przeprowadzonego przez prezesa szpunta, i wtedy zaczęła się zabawa na całego w znany sposób każdemu.

W sobotni poranek około 10.30 większa część osób pojechała autobusem do Kowar, gdzie zwiedzaliśmy Sztolnie Kowarską a następnie Park Miniatur. Po zwiedzaniu zajechaliśmy na małe co nieco do knajpy . Do ośrodka dotarliśmy około godziny 17, następnie obiadokolacja i około godziny 19.30 zaczęliśmy drugą część imprezy – bal przebierańców. Dzieci zabawiane były przez animatora, który na koniec pozabawiał nas wszystkich. Po tym tradycyjnie rozdano podarunki dla najmłodszych uczestników zlotu. Najbardziej oczekiwanym punktem programu był chrzest nowych klubowiczów.
Do chrztu zgłosiło się siedmiu uczestników z różnych powodów(np. bo nie pamiętam czy byłem chrzczony ):
– krakusiak;
– EwKa;
– skv;
– remmy87;
– zoork;
– ArturWPR;
– Mane.
Po chrzcie został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy strój męski i żeński podzielony na trzy miejsca, a wyglądało to następująco:
Miejsce pierwsze – simone i Andreg
Miejsce drugie – dzidzia i Brian
Miejsce trzecie egzekwo – Aga od filip1977 i Mane, a także Beata od Mane i krakusiak
Po powyższych uroczystościach zaczęła się impreza która, trwała mniej więcej do godziny 3 w nocy.

W niedzielę po śniadanku zebrali się wszyscy celem uwiecznienia pobytu na wspólnej fotografii, co było informacją o zakończeniu zlotu i około godziny 10 zaczęliśmy powoli rozjeżdżać się w swoje kierunki.