?>

Dołącz

Aby zostać członkiem Renault Laguna Klub Polska (w skrócie RLKP) osoba zainteresowana powinna: W pierwszej kolejności należy zapoznać się ze Statutem Klubu. Jeżeli zgadzasz się z jego postanowieniami powinieneś spełnić następujące warunki:

 

1. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś to załóż konto na naszym FORUM gdyż nick podany w deklaracji musi być Twoim nickiem z forum.

2. Pobrać deklarację członkowską w formacie DOC lub w formacie PDF wypełnić, podpisać

a) zeskanować i wysłać pocztą elektroniczną z adresu, który jest podany w deklaracji na aktualny adres email V-ce Prezesa RLKP deklaracje(at)renaultlaguna.pl
lub
b) wysłać pocztą na adres*

Robert Zieliński

ul. 11-go Listopada 96

41-218 Sosnowiec

*- dopuszcza się tylko jeden tryb wysłania deklaracji.

Począwszy od 01.01.2012 Zarząd podejmując decyzję o przyjęciu bądź nie, kandydata w poczet członków będzie się kierował n/w regułami

Kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków:

1. Pojawić się przynajmniej na jednym zlocie/spocie i uzyskać od członków tegoż zlotu/spotu rekomendację na członka

2. Czynnie uczestniczyć w życiu forum

3. Uzyskać rekomendację bossa regionalnego

 

Po otrzymaniu na email podany w deklaracji akceptacji (może to potrwać około tygodnia do połtorej) wpłacić 55 zł (50 zł składka klubowa za rok bieżący + 5 zł opłata pocztowa za wysyłkę gadżetów) na konto podane w mailu potwierdzającym rejestrację Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz listem poleconym komplet ramek pod tablice rejestracyjne oraz naklejkę klubową. W dniu wysyłki gadżetów dołączysz do grona klubowiczów Renault Laguna Klub Polska i otrzymasz dostęp do działów forum związanych z Klubem a także dostęp do klubowego serwera FTP na którym znajdują się instrukcje, zdjęcia ze spotów, programy oraz wiele innych rzeczy związanych z Klubem oraz samochodem Renault Laguna. Renault Laguna Klub Polska jest organizacją non-profit, a żadna osoba wykonująca pracę na jego rzecz nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.