?>

III Ogólnopolski Zlot Zimowy RLKP 2010

III Zimowy Zlot STOWARZYSZENIA RENAULT LAGUNA KLUB POLSKA

Srebrna Góra 15-17.01.2010 r.

Jesteśmy po kolejnym – III już zlocie zimowym, który tym razem odbył się w dniach 15-17 stycznia 2010 w Srebrnej Górze w woj. Dolnośląskim.
Swoją obecnością zaszczyciła nas ponad setka uczestników a na parkingu stanęło około 50 lagun. Z uwagi na prawdziwie zimowe warunki panujące podczas tego zlotu, nie były planowane żadne konkurencje motoryzacyjne . Zamiast tego zwiedzaliśmy okolicę, bawiliśmy się w pobliskim forcie oraz zwiedzaliśmy Walimię i Zamek Grodno. Każdy mógł oddać salwę honorową z broni palnej i sprawdzić się w strzelaniu z łuku czy wiatrówki. W międzyczasie Klubowicze wypełniali deklaracje przystąpienia do Stowarzyszenia RLKP. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej została przedstawiona prezentacja historii klubu, przygotowana przez kilku klubowiczów. Dzięki niej nowi Klubowicze mogli się zapoznać z bogatą historią Klubu.
Poza tym, już tradycyjnie, odbył się chrzest nowych członków klubu. Pomysłem trafionym w dziesiątkę okazał się zaplanowany bal przebierańców który od tego właśnie zlotu zostanie na stałe wprowadzony jako atrakcja zlotów zimowych. Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie i rozdano cenne nagrody.
W niedziele wszyscy jak zwykle zmęczeni, ale zadowoleni rozjechali się do domów do których dojechali szczęśliwie