Jump to content

kacpi.jpg

 

5.png    10.png    20.png    50.png   dotpay.png

Jeśli chcesz wspomóc utrzymanie forum możesz skorzystać z przycisków powyżej

 

Zapraszamy na kolejna trzydniówkę śląską

tutaj dostępne szczegóły i zapisy 

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Witaj.

  Potrzebuję diagnostyki komputerowej mojej Laguny II 1.8 16V 88kW

   

  Ciężko odpala po nocy na zimnym, problem jest tylko przy pierwszym uruchomieniu , później już odpala normalnie.

   

  Czy jest możliwość sprawdzenia Clipem który posiadasz?

   

  pozdrawiam

  Andrzej Kowalski

 3. @kbratkowski napisał mi że orientujesz się gdzie za granicą można kupić deskę do laguny III. Czy możesz coś podpowiedzieć, bo poszukuję deski rozdzielczej do wersji Initiale ze szwem.

  Pozdrawiam

 4. Last week
 5. Witam możesz podać mi nr tel to zadzwonie w sprawie tego czujnika

 6. W jakim ASO sprzedają deskę do Laguny III z przeszyciami za 2800 zł ?

 7. Witam

  jestem  z Tomaszowa mam problem z laguną proszę o kontakt na nr 664786013

  Jacek

 8. Earlier
 9. Witam szukam części do renault laguna 3 po lifcie a dokładnie  zderzak, lampy, mocowania, belki jeżeli mozna to chciałbym prosić o pomoc

 10. zerknij na prywatne wiadomości :)

 11. Hej,

  poluję na plastik koło lusterka (ten czarny trójkąt między lusterkiem bocznym a błotnikiem) z prawej strony (pasażer).

  Poluję na to od dobrego tygodnia a nic nie mogę wyłapać. Masz coś może? Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie ale moja lagunka to ph1.

  1. RANAULT1

   RANAULT1

   Cześć

   zaraz sprawdzę

 12. Mam problem z przyuczeniem kluczyka według fachowca od kluczyków wszystko ok, a nie otwiera ani zamyka  drzwi.

  1. franciszek10574

   franciszek10574

   Witam proponuję sprawdzić działanie zamknięć przez nacisnięcie przycisku do zamykania drzwi na panelu środkowym,jeżeli jest ok to upewniamy się czy mamy dobrą baterię w kluczyku i czy jest właściwie włożona jest to istotna sprawa,i jeżeli tu też jest ok to wsiadamy do lali wkładamy kluczyk w stacyjkę przekręcamy w pozycję zapłon i obserujemy czy zniknie nam lampka od imobilajzera jak zgaśnie to przekręcamy kluczyk tak aby można było go wyciągnąć ze stacyjki ale uwaga trzymamy cały czas ten środkowy wyciągamy kluczyk ze stacyjki przybliżamy do lampki w podsufitce i obserwujemy licznik kiedy zapali nam się lampka od imobilajzera,jeżeli lampka na liczniku się zapali to puszczamyśrodkowy przycisk na kluczyku,zamykamy drzwi środkowym przyciskiem na panelu,a prubujemy otworzyć kluczykiem.Być może za pierszym razem ci się nie uda tak jak mnie ale za którymś tam razem udało się i w mojej okolicy jeszcze ze dwa lub trzy przyuczyłem.

   Jeżeli zrobisz tak ze dwa razy i nic to nie da to trzeba rozebrać kluczyk wyciągnąć płytkę sprawdzić wszystkie luty i ścieżki drukowane,następnie włożyć baterię i na płytce jest taki kondesator który trzeba zewżeć na sekundę z obu stron czyli zrobić taki mostek,po tej czynności złożyć kluczyk i zrobić tak jak napisałem w pierwszym poście.

 13. Jestem zainteresowany sprężynami. U siebie masz założone dystanse czy tak wygląda na tych sprężynach ? Powiedz jeszcze dlaczego chcesz założyć sprężyny od gt a te sprzedać, bardzo wpływają na komfort jazdy ?

  1. Show previous comments  11 more
  2. Basteq

   Basteq

   3 szt. już mam. Czekam na ostatnią i montuję. Wysyłał będę paczkomatem. Jeśli ci odpowiada taka forma przesyłki to podaj dane. Oczywiście fotki tych sprężyn po zdemontowaniu ci wyslę. 

  3. blady333318

   blady333318

   Podaje dane:

   Łukasz Staszek

   Ul. Lubelska 26 23-100 Bychawa

   726425005

   Czekam na fotki sprężyn ☺

  4. Basteq

   Basteq

   Oki. Daj jeszcze email bo do paczkomatu musi być.

 14. Andrzej Bancarzewski....powiem szczerze ze nie wiem jak to sie robi a narazie jestem bez auta.

 15. Cześć szukam ramek drzwi tylnych z uchwytami do rolet do laguny 3 combi posiadasz może?

 16. Witam czy znasz kogoś z klipsem do laguny 3 z okolic torunia

 17. Witam.Jestem nowym posiadaczem L3 2014r.Chcę uruchomić Android Auto.Aktualizacje oprogramowania mam na 11.344 i nie mogę znaleść w ustawieniach odbicia lustrzanego.Wiesz może o co tu chdzi?

  Pozdrawiam.

  1. ebt25

   ebt25

   Funkcja nie jest domyślnie włączona, trzeba ją aktywować w nawigacji za pomocą specjalnego interfejsu (np. elm327 + adapter do CAN Multimedia) i oprogramowania.

  2. haszbulbit

   haszbulbit

   Czyli zwykły lajik tego nie ogarnie? Co za program musiał bym mieć?jest coś na androida?

 18. hej jest jeszcze szansa na fotele elektryczne do l 3 hb??

 19. Cześć,

  szukam sprawnego  klaksonu do Laguny 3 ph2 z HF, czy masz może ?

 20. Witam. Będę od dzisiaj w Twojej okolicy, jestem po wymianie 1 wtrysku I potrzebuje go zakodowac. Da radę się z Tobą umówić I ogarnąć to CLIPEM? 

  Proszę o kontakt 668 133 076

 21. Witam,

  Jesteś dzisiaj może dostępny w Toruniu? Jestem po wymianie 1 wtrysku I potrzebuje go zakodowac.. Będę w okolicy ok 15. 

  Proszę o kontakt - 668 133 076

 22. siema na sorawę do Ciebie daj nr tel

   

 23. Jakbyś zauważył to automatycznie po dodaniu do "garażu" samochodu tworzy się temat o nim. 

  1. dominicus15

   dominicus15

   wiem, natomiast sam widzisz, że mało osób z tego korzysta ;) wygodniej jest założyć nowy temat, a zakładam że nowi użytkownicy nie są świadomi istnienia "garażu" ;)

 24. Ja mam L3 2008 na Pyclipie widzi mi 11 modulow u nie ktorych jest 13 wzaleznosci od wersji wyposazenia powinno ci wykryc cos wybierz L3 z listy i niech skanuje jak zacznie zobaczych ile modolow ci wykryje

 25. Hello co tam słychować :)

 26. Bartosz88

  Bartosz88
 27. Hej mógłby ktoś usunąć moje ogłoszenie sprzedaży chce wystawić nowe z nową ceną? a nie mogę tam dodać komentarza.Pozdrawiam

 1. Load more activity
 • Announcements

  • DeDeK

   Jak poprawnie nazywać tematy na forum - TUTORIAL   Witam Was. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam, jak poprawnie i zgodnie z regulaminem nazwać temat. Nie jest to trudne, wymaga poświęcenia dosłownie 10 sekund więcej - 5 sekund na wpisanie, 5 sekund na pomyślenie nad nazwą (niekoniecznie w tej kolejności).   1. Zapytaj samego siebie jaki masz problem z autem. Przecież jak rozmawiasz ze sobą (tak, każdy to robi, ale nie każdy na głos) to nie "mówisz" - mam problem z autem, tylko "mówisz" raczej - mam problem z tym głupim autem. kurde czemu długo odpala i jak odpali falują obroty 2. Teraz już wiesz, jaki jest problem - silnik długo odpala, jeśli to zrobi falują obroty 3. Przejdźmy do nazwania tematu. Będziemy opierać się na pkt. 1 i 2.   Przedstaw swój problem dokładnie - po to masz dużo miejsca w nazwie tematu i drugą rubrykę - tak, ona jest specjalnie na dodatkowy opis! fajny bajer, prawda ? Też byłem zachwycony pomysłowością twórców tego forum.   Zgodnie więc z poprzednimi punktami nie nazywaj tematu - problem z autem (bo przecież w rozmowie ze samym sobą nie ograniczasz się do tego), ale nazwij to porządnie i zrozumiale, np. Silnik długo odpala. Prawda, że przejrzyściej ? Masz jeszcze dodatkową rubrykę o której pisałem. Nie musisz, aczkolwiek możesz ją wypełnić, w moim przykładzie byłoby to - a jeśli odpali obroty falują To by było na tyle. Jak widzicie, jest to bardzo proste, wystarczy pomyśleć. Po co takie "kombinacje" ? Po to, żeby następni użytkownicy z tym samym problemem mogli bez problemu znaleźć ten temat dzięki wyszukiwarce.   Dam jeszcze jeden przykład, by to zobrazować: Problem - silnik dlawi sie na obrotach pomimo ze filtr paliwa jest wymieniony Jak nie powinna wyglądać nazwa tematu - "silnik źle pracuje POMOCY!!!", "nie działa jak powinien", "mam problem z silnikiem help !!", "silnik" itp. Gdzie jest błąd - to powinno być oczywiste po przeczytaniu 3 punktów tutorialu - niedokładnie opisany problem (nazwa tematu ma jak najwięcej mówić o problemie, ale też dosyć zwięźle), poza tym w nazwie tematu nie używa się słów "help", "pomocy" itp. i nie powinno się nadużywać znaków interpunkcyjnych bez potrzeby. Jak powinna wyglądać nazwa tematu - "Silnik dławi się przy wysokich obrotach". W dodatkowej rubryce wg. mnie warto byłoby wpisać jakie punkty dostępowe mamy, np. "wymieniony filtr paliwa".     Prosiłbym o chwilę refleksji nad tym i stosowanie się do tutoriala - to nie żadna kara i potępienie, to ułatwienie dla Nas - przyszłych i obecnych użytkowników samochodów z diamentem w logo   Pozdrawiam, DeDeK   Jak edytować tytuł gdy już założyłeś temat? - Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie.
  • AMIGAnTOMEK

   Ograniczenia !

   11/21/2017

   Ogłoszenie w dziale SPRZEDAM ma prawo wstawić użytkownik z minimum 3-miesięcznym stażem na forum!
  • AMIGAnTOMEK

   Jak zostać członkiem Renault Laguna Klub Polska

   01/01/2019

   Aby zostać członkiem Stowarzyszenia Renault Laguna Klub Polska (w skrócie RLKP) osoba zainteresowana powinna:W pierwszej kolejności należy zapoznać się ze Statutem Klubu. Jeżeli zgadzasz się z jego postanowieniami powinieneś spełnić następujące warunki: 1. Pobrać deklarację członkowską w formacie DOC lub w formacie PDF wypełnić i podpisać: a) zeskanować i wysłać pocztą elektroniczną z adresu, który jest podany w deklaracji na aktualny adres email Sekretarza RLKP    deklaracje@renaultlaguna.pl lub b) wysłać pocztą na adres*: Robert Zieliński ul. 11-go listopada 96 41-218 Sosnowiec woj. śląskie *- dopuszcza się tylko jeden tryb wysłania deklaracji.   Począwszy od 01.01.2012 Zarząd podejmując decyzję o przyjęciu bądź nie, kandydata w poczet członków będzie się kierował n/w regułami Kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków: I Pojawić się przynajmniej na jednym zlocie/spocie i uzyskać od członków tegoż zlotu/spotu rekomendację na członka II. Czynnie uczestniczyć w życiu forum III. Uzyskać rekomendację bossa regionalnego Wprowadzenie kryteriów ma na celu ograniczenie przyjęć członków jednorocznych którzy wstępują i w momencie wymagania płatności kolejnej składki odchodzą. Chcemy postawić na jakość a nie na ilość. Niech członkami zostają pozytywnie zakręcone na punkcie Laguny/RLKP osoby a nie przypadkowi użytkownicy forum."   2. Po otrzymaniu na email podany w deklaracji akceptacji (może to potrwać około tygodnia do półtorej gdyż zarząd będzie musiał zweryfikować kandydaturę) wpłacić 55 zł (50 zł składka klubowa za rok bieżący + 5 zł opłata pocztowa za wysyłkę gadżetów) na konto podane w mailu potwierdzającym rejestrację. Uwaga ROK BIEŻĄCY OBEJMUJE MIESIĄCE OD STYCZNIA DO GRUDNIA. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz listem poleconym komplet ramek pod tablice rejestracyjne oraz naklejkę klubową.W dniu wysyłki gadżetów dołączysz do grona klubowiczów Stowarzyszenia Renault Laguna Klub Polska i otrzymasz dostęp do działów forum związanych z Klubem a także dostęp do klubowego serwera FTP na którym znajdują się instrukcje, zdjęcia ze spotów, programy oraz wiele innych rzeczy związanych z Klubem oraz samochodem Renault Laguna.Stowarzyszenie Renault Laguna Klub Polska jest organizacją non-profit, a żadna osoba wykonująca pracę na jego rzecz nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.Uwaga w mailu otrzymasz zapytanie o kolor i typ naklejki. Oto one   Biała prawa : Czarna prawa: Biała Lewa: Czarna lewa: Każda dodatkowa naklejka to + 4zł do kwoty podanej wyżej. 3. Następnie, po otrzymaniu gadżetów RLKP, zamontować je na samochodziePozdrawiam.

Części samochodowe do Renault - iParts.pl

kacpi.jpg

×