Jump to content

kacpi.jpg

 

5.png    10.png    20.png    50.png   dotpay.png

Jeśli chcesz wspomóc utrzymanie forum możesz skorzystać z przycisków powyżej

 

Marco

Jak zostać członkiem Renault Laguna Klub Polska

Recommended Posts

Aby zostać członkiem Renault Laguna Klub Polska (w skrócie RLKP) osoba zainteresowana powinna:W pierwszej kolejności należy zapoznać się ze Statutem Klubu. Jeżeli zgadzasz się z jego postanowieniami powinieneś spełnić następujące warunki:
1. Pobrać deklarację członkowską w formacie DOC lub w formacie PDF wypełnić, podpisać:

 

a) zeskanować i wysłać pocztą elektroniczną z adresu, który jest podany w deklaracji na aktualny adres email V-ce Prezesa RLKP (deklaracje(at)renaultlaguna.pl)
lub
b) wysłać pocztą na adres*:

Robert Zieliński

ul. 11-go Listopada 96

41-218 Sosnowiec

woj. śląskie

 

*- dopuszcza się tylko jeden tryb wysłania deklaracji.

 

Począwszy od 01.01.2012 Zarząd podejmując decyzję o przyjęciu bądź nie, kandydata w poczet członków będzie się kierował n/w regułami
Kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków:
1. Pojawić się przynajmniej na jednym zlocie/spocie i uzyskać od członków tegoż zlotu/spotu rekomendację na członka
2. Czynnie uczestniczyć w życiu forum
3. Uzyskać rekomendację bossa regionalnego
Wprowadzenie kryteriów ma na celu ograniczenie przyjęć członków jednorocznych którzy wstępują i w momencie wymagania płatności kolejnej składki odchodzą. Chcemy postawić na jakość a nie na ilość. Niech członkami zostają pozytywnie zakręcone na punkcie Laguny/RLKP osoby a nie przypadkowi użytkownicy forum.


2. Po otrzymaniu na email podany w deklaracji akceptacji (może to potrwać około tygodnia do półtorej gdyż zarząd będzie musiał zweryfikować kandydaturę) wpłacić 60 zł (50 zł składka klubowa za rok bieżący + 10 zł opłata pocztowa za wysyłkę gadżetów) na konto podane w mailu potwierdzającym rejestrację.
UwagaROK BIEŻĄCY OBEJMUJE MIESIĄCE OD STYCZNIA DO GRUDNIA. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz listem poleconym komplet ramek pod tablice rejestracyjne oraz naklejkę klubową.W dniu wysyłki gadżetów dołączysz do grona klubowiczów Renault Laguna Klub Polska i otrzymasz dostęp do działów forum związanych z Klubem a także dostęp do klubowego serwera FTP na którym znajdują się instrukcje, zdjęcia ze spotów, programy oraz wiele innych rzeczy związanych z Klubem oraz samochodem Renault Laguna. Renault Laguna Klub Polska jest organizacją non-profit, a żadna osoba wykonująca pracę na jego rzecz nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.Uwaga w mailu otrzymasz zapytanie o kolor i typ naklejki. Oto one

Biała prawa :rlkppc.jpgCzarna prawa:rlkppb.jpg

 

 

Biała Lewa:  rlkplc.jpgCzarna lewa:   rlkplb.jpg

 

 

Naklejki są wycinane z jednokolorowej folii (białej lub czarnej) i nanoszone są za pomocą folii/papieru transportowego

Każda dodatkowa naklejka to + 6zł do kwoty podanej wyżej.3. Następnie, po otrzymaniu gadżetów RLKP, zamontować je na samochodzie Pozdrawiam.

Edited by rycho31
Zmiana adresu do korespondencji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Części samochodowe do Renault - iParts.pl

kacpi.jpg

×